Kategórie      
Novinky
Globálne otepľovanie: riešiť či neriešiť...

Pozrite si zaujímavé video s argumentáciou, či má alebo nemá význam riešiť globálne otepľovanie a čo sú eventuálne dôsledky riešenie resp. neriešenia tejto otázky (v angličtine)... http://www.upworthy.com/one-guy-with-a-marker-just-made-the-global-warming-debate-completely-obsolete-7  

viac

Prečo my

Úvod Info Prečo my

   Ak si pod názvom civilná ochrana predstavíte skupinu ľudí oblečených v protichemických oblekoch, s nasadenými maskami, zasahujúcich v situáciach, kde môže dôjsť k úniku škodlivých a život ohrozujúcich látok, tak sa nemýlite.  Ale toto je len špička ľadovca, posledné opatrenie, ktorým by sa malo zabrániť ohrozeniu Vášho zdravia a života. Prečo sa na takúto možnosť nepripraviť vopred a mať vlastné možnosti riešenia pre situácie v ktorých môže dôjsť k ohrozeniu Vášho zdravia a života ako aj zdravia a života Vašich blízkych.
   A nemusí to byť práve  takýto katastrofický scénár. Hrozba nezabezpečenia základných životných potrieb akými sú napr. jesť, piť, bývať atď. môže vzniknúť aj kvôli oveľa banálnejším príčinám. Tak prečo nebyť pripravení a spoliehať sa na iných!   
 
   Sme rozvíjajúca sa spoločnosť pripravená prispôsobiť sa potrebám zákazníka.
   Sme pripravení posúdiť každý Váš konštruktívny návrh a pripomienku aby sme my boli lepší a vy spokojnejší.

Copyright 2012 - 2019 © civilnaochrana.sk